czwartek, 19 lipca 2012

Akcja Wózkiem po Radomiu - Wózkowa Masa Krytyczna

Razem z Wózkiem po Radomiu chcielibyśmy zwrócić uwagę na złe rozwiązania urbanistyczne oraz brak wyobraźni przy projektowaniu i remontach naszego miasta. Radom to "dziura", nie oszukujmy się. "Siła w precyzji" to tylko slogan reklamowy. Są jednak osoby, które lubią to miasto, mieszkają w nim i nie chcą dalej patrzeć spokojnie jak ktoś działa w złym kierunku. Rodzice z dziećmi to silna grupa w Radomiu. Nie bądźmy bierni, nie narzekajmy. Sami musimy dbać o nasze "podwórko".
Organizuję w Radomiu nietypową akcję, na którą zapraszam rodziców z wózkiem. Odbędzie się 26 sierpnia o 17:00. Zbiórka pod kościołem garnizonowym - przy remontowanych fontannach. Pójdziemy na spacer - dokładna trasa zostanie przedstawiona już niebawem.
W akcję włączyła się wspomniana wyżej strona  Wózkiem po Radomiu oraz lokalna prasa i portale.
Wzorem Rowerowej Masy Krytycznej - akcja będzie nosić nazwę Wózkowej Masy Krytycznej.

Tutaj macie link do artykułu o akcji:

Tutaj ostatnie artykuły o spacerach po Radomiu.

Jeśli chcecie wziąć udział - serdecznie zapraszam. I tak zapewne wychodzicie z dziećmi na spacer w niedzielę. A tego dnia o 18 będzie koncert TSA przy Łaźni więc atrakcji nie zabraknie :)

Zachęcam też do przesyłania zdjęć niedoróbek, "kwasów" budowlanych itp :)
Możecie przesyłać zdjęcia na facebook Wózkiem po Radomiu lub mój, lub też na adres e-mail rozawschodu@gmail.com z dopiskiem "Zdjęcia". Będą one zamieszczane na profilu FB Wózkiem po Radomiu.


Zdjęcie użytkownika Wózkiem po RadomiuU wejścia do parku Kościuszki, do Alei Ks.B.Jana Chrapka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz